Rokfortská stredná škola čarodejnícka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts, only you can do to train the best magicians. Thank you.
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenielink

 

 Oznamy

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Ronald Daniel Bold

Ronald Daniel Bold


Poèet pøíspìvkù : 67
Reputation : 0
Join date : 02.08.2014

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyPo december 08, 2014 8:36 am

Takže! Smile Neviem, či tu z vás ešte niekto príde, či tu občas mrknete, alebo tak.. No pre tých, ktorým sa chce, tu mám jednu super ponuku! Smile Chcem zažiť znovu tú úžasnú atmosféru s vami, preto mi napadlo, že by sme sa tu mohli stretnúť dňa 19.12. - posledný deň školy pred Vianocami a trochu pokecať Smile Je to nezávezné, proste príďte, kto bude chcieť. Toľko k tomu Smile P.S. O 19:00 Smile Budem čakať... Majte saa Smile
Návrat hore Goto down
Ronald Daniel Bold

Ronald Daniel Bold


Poèet pøíspìvkù : 67
Reputation : 0
Join date : 02.08.2014

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyUt september 16, 2014 10:14 am

Ahojte. Uvedomil som si, že vás strácam. Ale ja vás stratiť nechcem. Bolo mi s vami tak dobre a je smutné, že jediné, čo nás spája, je Rokfort, ktorý tu vždy bude pre nás.. Len toľko... PEKNÝ DEŇ :DD
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Vek : 24
Poèet pøíspìvkù : 487
Reputation : 0
Join date : 28.07.2013
Bydlisko : Liverpool, Rokfort

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyPo september 01, 2014 7:18 am

Ja súhlasím tiež, ale pokiaľ tu znovu začne aktivita a potom to znova padne na dno, so mnou už nerátajte. Ja už sa ďalej nemienim nervovať kvôli tejto stránke a zase čítať tie správy, ako všetci odchádzate a vraciate sa. Pokiaľ naozaj chcete hrať, tak naozaj hrajte a nie ako to bolo doteraz Wink
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Vek : 24
Poèet pøíspìvkù : 132
Reputation : 0
Join date : 26.07.2013
Bydlisko : Londýn, na Rokfortu to momentálně není možné. :D

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyNe august 31, 2014 1:24 am

Naprosto souhlasím Smile
Návrat hore Goto down
Ronald Daniel Bold

Ronald Daniel Bold


Poèet pøíspìvkù : 67
Reputation : 0
Join date : 02.08.2014

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptySo august 30, 2014 8:43 pm

Hmm, ahojte Smile Keďže sa tu moc nestretávame, stále sa míňame, tak mi napadlo, že by som mohol napísať pevný termín, kedy by sme sa tu mohli stretnúť a popísať si. Takže, prosím, zajtra o 18:00 hod. vás tu budem čakať, snažte sa prísť. Ďakujem, to by malo byť asi všetko.

Teraz mi napadol ďalší oznam Very Happy Takže... Minulý rok cez školu ste mi moc chýbali. Vždy som to bral ako také odreagovanie večer od školy. Ak by ste mali záujem, mohli by sme si určiť hodinu, kedy by sme sa tu vždy stretli a hrali by sme, alebo len tak kecali.. Viem, asi nebudete stíhať, možno ani ja, keďže si moju školu vôbec neviem predstaviť, ale aspoň to skúsme Smile ak to nepôjde, nevadí. Sme starší a je pochopiteľné, že na takúto stránku nemáme moc času.. Smile
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Vek : 24
Poèet pøíspìvkù : 487
Reputation : 0
Join date : 28.07.2013
Bydlisko : Liverpool, Rokfort

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptySt júl 30, 2014 8:11 am

Čaute Very Happy Len vám chcem oznámiť, že zajtra odchádzam do SRB na dobu neručitú, takže až sa sem zasa vrátim, zrobíme tú velkú párty Very Happy :3 Tešing :3 srdce U
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Vek : 24
Poèet pøíspìvkù : 132
Reputation : 0
Join date : 26.07.2013
Bydlisko : Londýn, na Rokfortu to momentálně není možné. :D

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyUt júl 29, 2014 7:40 pm

*facepalm*
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Vek : 24
Poèet pøíspìvkù : 487
Reputation : 0
Join date : 28.07.2013
Bydlisko : Liverpool, Rokfort

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyUt júl 29, 2014 3:22 am

Vzhľadom na očakávaný - neočakávaný odchod starého admina Ronalda Daniela Bolda sa uskutoční pohreb a kar, ktorý sa uskutoční 23.8.2014 (sobota) o 15:30, ktorý bude spojený aj s odloženým pohrebom Nicole Gerard. Príďte v hojnom počte, aby ste sa mohli rozlúčiť a zaželať úprimnú sústrasť za týchto dvoch nenahraditeľných kúzelníkov, priateľov a rodinu.
Návrat hore Goto down
Alison Pierce

Alison Pierce


Vek : 24
Poèet pøíspìvkù : 132
Reputation : 0
Join date : 26.07.2013
Bydlisko : Londýn, na Rokfortu to momentálně není možné. :D

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyPo júl 28, 2014 7:31 am

Omg
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyPo júl 28, 2014 1:21 am

VÁŽENÍ ŠTUDENTI ROKFORTSKEJ STREDNEJ ŠKOLY ČARODEJNÍCKEJ!
TERAZ POZOR!!!
Plánujeme MDRPG (medzinárodný deň RPG), minulý školský rok mal veľký úspech a preto by som ho rád zaviedol znova, avšak s trochu pozmenenými pravidlami. Hrať sa bude môcť už od 00:01 do 23:59. Keďže je na stránke malá aktivita, rozhodol som sa, že stránku ZRUŠÍM, ak tu nebude 2.8.2014 (MDRPG deň) najmenej 6 užívateľov online, a ak sa počas celého dňa nezapíše viac príspevkov ako 100. Takže sa pripravte, bude to drsné.
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Vek : 24
Poèet pøíspìvkù : 487
Reputation : 0
Join date : 28.07.2013
Bydlisko : Liverpool, Rokfort

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyŠt júl 17, 2014 5:29 am

Čaute bžundáci Very Happy Very Happy takže čuvajte ma Very Happy od zajtra do pondelka bo utorka budem tak že out Very Happy idem na kysuceeeeeee a kedže moj tablet je tiež out a aj net tam asi žiadny nie je, takže nebudem vás môcť tu otravovať :/ budete mi chýbať vy svincaaaaaaaaaaaaaaaaa Sad Sad Sad majte sa tu dobre a nepíšte dlhé RPG Very Happy Very Happy zdar! fapity fap pusa
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Vek : 24
Poèet pøíspìvkù : 487
Reputation : 0
Join date : 28.07.2013
Bydlisko : Liverpool, Rokfort

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyŠt jún 19, 2014 9:07 pm

Eve,to bolo hrdinské, že si to vymazala -_-
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptySt jún 18, 2014 9:33 am

Takže.. dík moc všetkým Smile)) mám vás strašne rada.. - posledný post odo mňa. Král JulianKrál Juliankrysakrysa
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Vek : 24
Poèet pøíspìvkù : 487
Reputation : 0
Join date : 28.07.2013
Bydlisko : Liverpool, Rokfort

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptySt jún 18, 2014 2:40 am

A teraz ja. Ja s ničim totiž pokračovať nemiienim. Nechápem, ako táto stránka môže pokračovať, keď sa z nej stratia ľudia, ktorí tvoria jej základ a + k tomu, že ju prenecháte úplne neschopnému človeku. Uvažujte -_- ja sa tu rozpisovať nemienim, pretože každý dobre vie, čo k vám cítim (asi trochu blbo povedané, ale detail Very Happy ) alebo čo si o vás myslím. A pokiaľ ste ma chceli rozrevať, tak vám len milo odkazujem, že sa vám to podarilo.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyUt jún 17, 2014 10:26 pm

Mažem post. Nemááám vás rada, lebo chcete odísť skôr ako ja.. jop, som sebecká..


Naposledy upravil Adalind Evelin Schadeová dňa St jún 18, 2014 3:51 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyUt jún 17, 2014 9:36 am

No a teraz som na rade ja. Chcel som odísť až v júli, ale keď odchádzajú zrazu všetci (a tým všetci myslím Kris), tak odchádzam aj ja. Je pravda, že táto stránka je najdokonalejšou a najlepšou a fakt najkrajšou stránkou RPG, akú som kedy videl - a to nehovorím z toho dôvodu, že som ju vlastne vytvoril ja Very Happy. Ale to je teraz jedno. Na iných stránkach, čo som bol, nebol ani jeden taký super kolektív, ako je tu. Ste tak strašne super.. No a teraz si myslím, že by som sa mal s každým rozlúčiť tak, ako sa patrí.
Evelin - Si mojou spriaznenou dušou. S nikým som sa tak skvele nikdy nerozprával a ešte som nestretol človeka, s ktorým by som si tak veľmi rozumel. Mal som ťa rád, mám ťa rád a aj ťa budem mať rád. V USA ti prajem len to najlepšie a snáď sa naše kontakty nikdy nepretrhnú. Mám ťa moc moc moc moc veľmo rád! P.S. Si pekná! Smile
Kris - jój, ty Krysa! Very Happy Na teba človek nikdy nezabudne.. Je pravda, že sme sa veľa krát nepohodli, ale nevadí, že máme rozdielne názory.. Ty si veľmi originálny človek a taktiež nikým nenahraditeľný.. Dúfam, že sa splní to, že si budeme mať na fb o čom písať a ak nie, aj tak si ten dôvod nájdem. Nezabudni nikdy na to, že ťa mám veľmi rád! Smile Slovenskoooooo, Slovenskooooooo, héja heja heja Slovensko! Very Happy (nepoznám človeka, ktorý by tak veľmi miloval Slovensko)
Lilly - Je mi ľúto, že ste druhé, ale aj tak si myslím, že si najlepšia v hokeji aj vo florbale! Teba mám tiež veľmi rád a na tvoju východňarčinu nikdy nezabudnem Very Happy Fb máme a písať si snáď budeme Smile P.S. určite si nájdeš niekoho normálneho na skypeovanie Smile
Alison - joooj, Alisonka! Smile Na tebe nemám ani slov.. Přeju ti všechno nejlepší, snad se někdy setkáme a fb máme, tak si snad psát budeme.. Dále děkuji za podporu a za hráni dobyvatel.. Smile RAZ NAD TEBOU VYHRÁM!!! Very Happy Objímem ťa
Sao - ak si to prečítaš, tebe to bude jedno, lebo na fb si sem-tam píšeme, ale aj teba mám veľmi rád a si strašne-strašne super! Smile Bola si najlepšou riaditeľkou Rokfortskej strednej školy čarodejníckej! Ďakujem ti aj za všetok čas, ktorý si strávila písaním si so mnou vo večerných neskorých hodinách a prajem ti na výške len samé úspechy! Smile
Lucy - Aj keď si tu bola veľmi málo, aj tak... poznám ťa od samého začiatku a vždy si bola super.. milá a nemám ďalej slov, pretože si proste super. Mám ťa rád! Smile
Sar - S tebou mám fakt veľa správ na fb a myslím, že si ani nikdy neprestaneme písať. Si proste super, aj keď sa niekedy nepohodneme. Mám ťa veľmi-veľmi rád! Aaa želám ti, aby si sa raz dostala do New Yorku, aby sa ti splnil sen, ako aj mne.. Smile
Nicki - ty tu moc nechodievaš a neviem, či táto správa bude mať pre teba nejakú hodnotu, no chcem, aby si vedela, že si bola super.. taká-svojská a nikdy nezabudnem na tvoje priznania a na tú úchylnú RPG, aj keď ty si to možno nepamätáš.. Na fb sme, aj keď si moc nepíšeme. Tak snáď dakedy Wink
Luk - ty tu tiež moc nechodíš, to je pravda, ale je s tebou sranda, najmä keď sa smejeme na tebe a Lilly...
Rosie - no, si zaujímavá osoba Very Happy Najmä keď hovoríš o hokeji, alebo o chalanoch, ktorí sa ti páčia :DD

No.. asi som sa trochu rozpísal.. Ale to nevadí.. Chcem len, aby ste na mna mali dobrú spomienku a všetkých vás mám rád, aj keď to tak niekedy nevyzerá.. Tak, majte sa krásne. Ahojte Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyUt jún 17, 2014 8:55 am

Ehmm.. čaute všetci.. týmto postom vám chcem povedať že stade zmiznem.. hned.. teraz.. dnes večer.. emm.. mala som vás rada ale nechcem tu byť ked odíde Evelin a potom Ron ktorý to dá Sar na starosti a ona potom aj tak odíde lebo tu nik nebude.. takže.. mala som vás rada opakujem.. tak.. začnem asi Sar - Mám ťa rada.. na fb ťa mám.. aj ked niekedy sme nemali také isté názory.. hádali sme sa a bla bla Very Happy šak vieš aj tak ťa mám rada aj ked neviem či si to vedela ale proste mám ťa rada :DDD :*** .. Ron- FB .. tiež ťa mám rada.. papa.. Evelin - Noooo.. :DDD teba mám veľmi rada.. viac ako seba viac ako každého na svete viac ako neviem čo :DDDDD .. spolu aj s Ronom.. emm.. Alis - neviem či si to prečítaš ale asi nie.. ale teba mám tiež rada aj ked niekedy sme k sebe boli chladné ale proste.. aj tak :DDD .. noo.. myslím že väčšinu vás mám na FB okrem EVe čo mi je veľmi ľúto pretože s ňou si asi už písať nebudem pretože neviem ako si s ňou mám písať.. neviem ak som niekoho zabudla tak sorry tak dám rezervne - Mám ťa rada.. :DDD .. noo takže majte sa tu nažívajte si tu v pokoji AMEN. Ak vám budem chýbať dík ak nie aj tak dík. PEACE Smile .. môžem písať dalej ? .. je to asi posledný post takže sa rozpíšem :DDDD .. emm.. neviem možno sa tu vrátim možno nie ako osud dá .. táto stránka aj predošlá znamená veľa a proste áno opakujem sa po neviem koľký krát mám vás rada Smile .. (menší sloh jak vidím píšem..) emm.. ešte niečo ? .. neviem :DDD ale chce sa mi proste písať takže tieto vety sa vám asi neoplatí čítať.. a možno moja závislosť na tejto stránke zvíťazí a vrátim sa už zajtra ráno o.O :O takžee.. možno ešte zajtra prídem.. kuknem tu ak niekto niečo napíše pekne krásne podakujem aj ked to nebude pekné aj tak podakujem šak slušnosť tak káže :DDDDDDDD .. teraz vám tu dám vela smajlov.. a neviem prečo som nenapísala tento post až zajtra :O .. ale proste som to ja nenormálna netrpezlivá Kristen Swan ktorá práve napísala menší sloh .DDDD tak sa tu majte MOžNO sa posledný krát uvidíme zajtra a to je 18.6.2333 :DDDD .. takžeee.. to bude posledný deň .. myslím o.O dúfam .. .DDDDD ale aj tak sa poznám a viem že sa vrátim.. takže to bude výzva :DDDDDDD .. takžeee :***** ĹÚBIM VÁS všetkých Smile .. Král JulianKrál JulianKrál JulianKrál JulianKrál JulianKrál JulianKrál JulianKrál Julian:krysa:krysa:krysakrysakrysakrysa:krysa:julien:
aj Kris(a) aj krysy aj opice vás milujú :** :DD
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Vek : 24
Poèet pøíspìvkù : 487
Reputation : 0
Join date : 28.07.2013
Bydlisko : Liverpool, Rokfort

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyUt jún 17, 2014 5:01 am

Dňa 5.7.2014 sa uskutoční pohreb spolu s karom na počesť zosnulej Nicole Gerard. Kar sa bude konať vo Veľkej sieni od 16:00. Príďte sa rozlúčiť a pospomínať si na vaše zážitky, ktoré ste s Nicole spoločne prežili.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyUt jún 10, 2014 8:37 am

Ok, ok... Keďźe tu všetci pravdepodobne vtedy nebudete, tak to presúvam na 28.6. pretože je dosť dôležité, aby sa na plese zúčastnilo čo najviac ľudí. Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyUt jún 10, 2014 1:52 am

No ja vám chcem len povedať, že na ten ples nebudem môcť prísť :/ pretože akurát vtedy ideme bratrancovi na svadbu.. a v najbližšom období tu tiež moc nebudem :/ ..lebo tento týždeň mám toho ešte dosť a budúci ideme zo školy na výlet, na chatu..
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyPo jún 09, 2014 9:43 am

14.6.2014 sa bude konať jubilejný Vianočný ples Rokfortu! Rokfort totiž oslavuje svoje 1000. narodeniny! Príďte v hojnom počte!
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyNe jún 01, 2014 12:26 am

Oznamujem vám, že oficiálne ste v druhom ročníku, až na tých, ktorí nedávno dokončili krúžok, alebo ešte len sú v krúžku.
Návrat hore Goto down
Sarah Downey

Sarah Downey


Vek : 24
Poèet pøíspìvkù : 487
Reputation : 0
Join date : 28.07.2013
Bydlisko : Liverpool, Rokfort

Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptySt máj 21, 2014 6:21 am

Chcem vám len oznámiť, že cez víkend tu nebudem, lebo k nám príde babka a od pondelka do stredy tiež, pretože aj spolu s Lucy ideme na šk.výlet Smile Možno chytíme wi-fi, takže keď tak napíšem-e Smile
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptySo máj 10, 2014 8:15 am

1. miesto vyhráva Sarah Downey zo slizolinu za príspevok:

*Sarah bola nadšená. Nič podobného ako tu v živote nezažila a pochybovala, že ešte niekedy zažije. Týždeň tu? Čím som si to zaslúžila? Rozplývala sa na svojej krásnej, pohodlnej, mäkkej posteli, ktorá bola posiata vankúšmi. Chcela si však prezrieť celý apartmán a tak vstala, upravila plachtu a vošla do kúpelne, ktorá bola až nadrozmerná. Pripadala si, akoby uvidela celý vesmír. Neskutočné. Obrovský sprchový kút s masážnymi nadstavcami, trojité umývadlo, zrkadlo cez celú kúpelňu a... Vírivka?* Waaaaaaaaaaaaaaa!!! Ja snáď spíím!!! *Kričala od radosti celá bez seba. Vyzliekla si oblečenie, spustila vodu v sprche a vodu striekala všade po kúpelni. Bolo to nenormálne. Cítila sa ako malé dieťa spojené v tele nejakej bohyne. Takýto pocit nezažila. Nikdy. Po krátkom, ale uvoľňujúcom osviežení po dlhšej ceste iba u tekáru prešla späť do izby. Kufor si vyložila na krémový gauč, ktorý bol celý z kože. Odtiaľ si vytiahla voľné tričko po pupok a otrhané, ale zato moderné rifľové džínsy a balerínky. To všetko si na seba obliekla a seba si dala nejakú bižutériu, ktorú už mala položenú na stolíku. Preistotu si všetko skontrolovala, vzala kartu od izby a vyšla von. Dvere sa automaticky zamkli a Sar vykročila ku výťahu. Stlačila tlačidlo "0" a výťah ju zniesol priamo na prízemie. Pozdravila recepčného a zadným vchodom vyšla z hotela. Ku pláži viedla krásna upravená piesočná cestička, okolo ktorej boli posadené rôzne druhy exotických rastlín. Nádherný pohľad. V tom si spomenula, že si v izbe zabudla fotoaparát. Nevadí. Pôjdem fotiť pri západe slnka. Rozhodla sa napokon. Na každej strane bolo zopár ohrádok so zvieratami. Boli tam opice, žirafi, dokonca tigre! Všetku túto krásu musí zdokumentovať rodičom. Určite nebudú ľutovať, že Sar tento výlet doprijali. Jedine by mohli banovať za to, že sem nešli oni dvaja. Sar sa napokon rozhodla neísť na pláž, ale na krátku prechádzku do džungle, ktorá ležala hneď vedľa nej. Všade boli počuť iba nádherné spevy exotických vtákov a jemný fukot vetra. Kráčala dopredu viac a viac, až začula zvuk vody. Silný, ale nie moc silný na to, aby to Sar vadilo. Približovala sa dopredu až došla k prenádhernému vysokému vodopádu, okolo ktorého poletovala množstvo druhov papágajov. Prekrásny pohľad. Pomyslela si nadšene. Vzadu, bližšie k vodopádu zahliadla obrys nejakej postavy. Milé, že nie som jediná, ktorá obdivuje nádhery tejto prírody. Radostne si pomyslela.*

2. miesto vyhráva Ronald Daniel Bold (ja) za príspevok:

*Ronald vystúpil z lietadla so svojou príručnou batožinou. Hneď ako stúpil na schody z lietadla, ovanul ho čerstvý dažďový vzduch, ktorý vládol na celom ostrove. Zišiel dolu po schodoch a vytiahol si z vrecka papierik, na ktorom mal napísaný názov hotela, v ktorom býval. Nemal ani poňatia, že to bude nejaký luxusný hotel. Očakával nejakú starú chatrč na pobreží, no keď sa ocitol pred veľkým a prekrásnym exotickým hotelom, Ronovi vypadla sánka od úžasu. Tu? Tu budem bývať? Prebehlo mu hlavou. Pred hotelom bola obrovská záhrada plná paliem s veľa fontánami. V záhrade boli voľne pustené niektoré zvieratá, najmä opice. Ron prešiel po vydláždenej cestičke až k dverám, ktoré mu otvorili zamestatnci hotela a Ron prešiel na recepciu, kde mu odovzdali.. Kartičku? Ron ešte nebýval v hoteli, kde by si odomikal izbu kartou. Vstúpil do veľkého zlatého výťahu, ktorý ho vyviezol až na vrchné poschodie. Ron Prešiel dlhou chodbou a vložil kartu do prístroja vedľa dverí s číslom 314. Dvere šťukli a Ron vošiel dnu. Steny boli krémové, podlaha tmavá a uprostred veľký koberec. Obrovská televízia a pred ním bol krásny bordový gauč s krémovými vankúšmi. Vošiel do ďalších dverí a tam bola krásna veľká kúpeľňa, kde bola aj Sauna?? Ron zatvoril dvere a podišiel k oknu a skleneným dverám, ktoré viedli na veľký balkón s bazénom. Cítil sa ako v Singapure, tam majú tiež takéto byty. A potom ju zbadal.. Krásnu, obrovskú posteľ plnú vankúšov! Ron do nej okamžite skočil. Cítil sa, akoby ležal na oblaku. Taký luxus ešte nikdy nezažil. Vtedy sa rozhodol, že je načase sa trochu prevetrať, aby si nezvykol na toľké híčkanie. Preto sa prezliekol do kraťasov a obliekol si červenú košeľu, ktorú si nechal rozopnutú. Vyšiel von z izby, výťahom zase zišiel na prízemie a odtiaľ von. Znova sa zhlboka nadýchol a vykročil vpred. Šiel po pieskovej cestičke, ktorá viedla čoraz ďalej a ďalej od hotelov. Dostal sa až na kraj "pralesa", odkiaľ šlo upokojujúce ticho. Ron vošiel dnu a započúval sa do zvukov prírody. Počul rôznych exotických vtákov, hadov a iné zvieratá. Pokračoval v chôdzi, pri ktorej si všímal každý kúsok prírody. Po náročnej chôdzi sa dostal do stredu pralesa, keď v tom ho uvidel. Prenádherný vodopád, ktorého zvuk Rona až uspával. Tento ostrov je dokonalý... *

3. miesto vyhráva Lucy Wells za príspevok:

*Tešila sa domov. Nemohla sa dočkať, kým uvidí svoju mamu a starkú. Avšak neprišla sem iba kvôli nim. Čoskoro sa mal konať Vianočný ples a Lucy nemá kúpené žiadne šaty a ani darčeky pre rodinu a kamarátov. Netušila, čo by mala kúpiť. V Londýne bolo plno obchodov aj pamiatok, kde by mohla kúpiť nejaké suveníry ako jednoduchý darček, avšak nevedela, komu by sa čo mohlo páčiť. Vlak zastavil a všetci začali vystupovať. Lucy si zložila kufor a po schodíkoch vyšla z vlaku aj ona. Všade bolo plno ľudí a tak Lucy nevidela nikoho známeho. Musím sa odtiaľto dostať. Pomyslela si. Lucy sa totiž zasekla vedľa vchodu do vagónu a nedalo sa odtiaľ ani len pohnúť. Našťastie ľudia aj s deťmi postupne odchádzali a tak sa dalo cez malú cestu dostať aspoň ďalej od vlaku. Všímala si, či niekto známy nekýva rukami, aby ich mohla lepšie nájsť. Lenže nikto nekýval. Zastavila sa pri stĺpe a kufor položila naležato na zem a sadla si naň. Čakala, či niekoho neuvidí.*
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     EmptyPi máj 09, 2014 7:43 pm

MDRPG začína! Tu pridávam podmienky a pravidlá hry:
Môžete hrať HOCIKDE, avšak herné miesto si musíte vytvoriť ->LONDÝN-> 1./2./3. miestnosť!
Za každý dobre odohraný príspevok dostanete 1 bod pre svoju fakultu, avšak musí byť príspevok dlhý aspoň 5 riadkov. PROSÍM, aby ste nehrali svoje pôvodné RPGčky, hrajte iba v tých 3 miestnostiach. Na konci dňa, cca o 19:00 sa vyhlásia 1.,2. a 3. miesto, za najlepšie odohranú RPG. 1.miesto môže získať až 60 bodov, 2. miesto 40 bodov, 3. miesto 20 bodov. Prajem veľa šťastia! Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Oznamy     Empty
OdoslaťPredmet: Re: Oznamy    Oznamy     Empty

Návrat hore Goto down
 
Oznamy
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Rokfortská stredná škola čarodejnícka :: NON - RPG-
Prejdi na: